Twoje dane i sztuczna inteligencja

Bezpłatne webinarium dla uczniów szkół ponadpodstawowych o tytule „Twoje dane i sztuczna inteligencja”.

Czytaj więcej!

Klikam z głową – jak chronić swoje dane osobowe?

Zapraszamy na organizowane przez Urząd Ochrony Danych Osobowych (UODO) oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) webinarium dla klas VII i VIII w ramach XII edycji Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”.

Czytaj więcej!

#TwojeDaneTwojaSprawa - XII EDYCJA PROGRAMU I ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

#TwojeDaneTwojaSprawa - NOWA EDYCJA PROGRAMU I ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Czytaj więcej!

Ośrodki doskonalenia nauczycieli razem w programie „Twoje dane – Twoja sprawa”

Wzmocnienie pozycji ośrodków doskonalenia nauczycieli w programie edukacyjnym „Twoje dane – Twoja sprawa”, wsparcie oraz wymiana doświadczeń to główne cele, jakie złożyły się na wspólną inicjatywę tych ośrodków w postaci cyklu wideokonferencji, którą placówki te realizowały, uczestnicząc w XI edycji programu „Twoje dane – Twoja sprawa”.

Czytaj więcej!

#TwojeDaneTwojaSprawa: (1) "Wyciek danych a ochrona prywatności w sieci". (2) RODO w szkolnej ławce. Przetwarzanie danych biometrycznych

(1) Kolejna porada z cyklu "Warto wiedzieć": "Wyciek danych a ochrona prywatności w sieci. Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo?" - na co zwrócić szczególną uwagę, aby zminimalizować ryzyko w sytuacji wycieku danych. (2) Nagranie z webinaru "RODO w szkolnej ławce. Przetwarzanie danych biometrycznych"

Czytaj więcej!

#TwojeDaneTwojaSprawa - kolejna porada: zasady ochrony prywatności przy instalowaniu aplikacji

Przekazujemy Państwu kolejną poradę z cyklu "Warto wiedzieć..." przygotowaną przez ekspertów Urzędu Ochrony Danych Osobowych zachęcającą do dbałości o ochronę prywatności przy instalowaniu różnych aplikacji - w szczególności przeznaczonych na urządzenia mobilne.

Czytaj więcej!

Bezpieczeństwo cyfrowe dzieci i młodzieży a odpowiedzialność

Zapraszamy nauczycieli, nastolatków oraz ich rodziców do obejrzenia wykładu online „Bezpieczeństwo cyfrowe dzieci i młodzieży a odpowiedzialność”, który jest organizowany przez Urząd Ochrony Danych Osobowych oraz Komendę Stołeczną Policji. Transmisja wykładu odbędzie się w piątek 9 kwietnia br. o godz. 10.00.

Czytaj więcej!

#TwojeDaneTwojaSprawa - kolejna porada. Zadbaj o prywatność - Facebook

Przekazujemy kolejną, skondensowaną poradę przygotowaną przez ekspertów Urzędu Ochrony Danych Osobowych tym razem zachęcającą do dbałości o prywatność w serwisie społecznościowym Facebook.

Czytaj więcej!

Konkurs dla szkół na najciekawsze inicjatywy edukacyjne zorganizowane w ramach XI edycji Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”

Czytaj więcej!

„Życie rodzinne online i offline. Porozmawiajmy o ochronie danych osobowych” - konkurs dla uczniów na najciekawszy poradnik dla rodziców

Informacja o konkursie ogłoszonym przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych specjalnie dla uczestników programu „Twoje dane – Twoja sprawa”. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów, nauczycieli, a także rodziców do głębszego zainteresowania się tematyką ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej!