Vademecum nauczycieli wychowania fizycznego – sieć współpracy

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego na pierwsze w tym roku kalendarzowym spotkanie sieci współpracy „Vademecum nauczycieli wychowania fizycznego”.
W ramach spotkania planujemy dokonać ewaluacji przedmiotowych zasad oceniania obowiązujących w jednej z bydgoskich szkół podstawowych oraz dyskusję na temat stosowania elementów oceniania kształtującego na zajęciach wychowania fizycznego.

Czytaj więcej!

Spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego w ramach Sieci Badacza

Spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego, w ramach prac Sieci Badacza. W programie spotkania analiza wyników projektu badawczego dotyczącego nauczania zdalnego.

Czytaj więcej!

Konkurs olimpijski "Historia polskiego i światowego olimpizmu - od Tokio do Tokio" - spotkanie nauczycieli opiekunów

Konkurs olimpijski "Historia polskiego i światowego olimpizmu - od Tokio do Tokio" - spotkanie nauczycieli opiekunów szkół zgłoszonych do zawodów.

Czytaj więcej!

ABC Łyżwiarstwa. Warsztaty metodyczne (zamknięte) dla nauczycieli wychowania fizycznego SP 65 w Bydgoszczy.

ABC Łyżwiarstwa. Warsztaty metodyczne (zamknięte) dla nauczycieli wychowania fizycznego SP 65 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

"Ogólnopolski konkurs "Historia polskiego i światowego olimpizmu - edycja II - Od Tokio do Tokio"

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego i historii oraz wszystkich innych pasjonatów sportu olimpijskiego do podjęcia trudu przygotowania uczniów i wzięcia udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu "Historia polskiego i światowego olimpizmu - od Tokio do Tokio".
Konkurs ma formułę on-line i kierowany jest do uczniów klas 5-8 szkół podstawowych i wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej!

Piłka nożna w ujęciu nowoczesnych form szkoleniowych - warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej na warsztaty pn. „Piłka nożna w ujęciu nowoczesnych form szkoleniowych”. Warsztaty skierowane są do nauczycieli, którzy chcą poznać atrakcyjne formy treningowe dla grup początkujących i średniozaawansowanych.

Czytaj więcej!

Spotkanie sieci współpracy nauczycieli wychowania fizycznego - Klub Twórczego nauczyciela wychowania fizycznego

Serdecznie zapraszamy na spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego w ramach sieci Klubu Twórczego Nauczyciela. Na spotkaniu planujemy podsumować dotychczasowe działania, oraz przedstawić harmonogram działań związanych z II edycją konkursu "Historia polskiego i światowego olimpizmu - od Tokio do Tokio".

Czytaj więcej!

Świąteczne spotkanie sieci współpracy nauczycieli wychowania fizycznego

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie sieci nauczycieli wychowania fizycznego. Na spotkaniu planujemy podsumować miniony rok, przedstawić nowe przedsięwzięcia i ofertę przygotowaną do realizacji już od stycznia 2022 roku.

Czytaj więcej!

Praca z uczniem przejawiającym trudne emocje takie jak bunt, opór, złość – Warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej

Serdecznie zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego jak i nauczycieli uczących innych przedmiotów na warsztaty mające na celu przybliżenie specyfiki pracy z uczniem przejawiającym trudne emocje takie jak: bunt, opór, złość.

Czytaj więcej!

Piłka siatkowa - Sieci współpracy aktywnych nauczycieli wychowania fizycznego.

Spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego w ramach "Sieci współpracy aktywnych nauczycieli" z trenerem siatkówki podczas profesjonalnego treningu siatkarskiego.
W trakcie treningu nauczyciele będą mogli zapoznać się z pomysłami na organizacje innowacyjnych zajęć z wychowania fizycznego z elementami szkolenia siatkarskiego.

Czytaj więcej!