Sieć współpracy nauczycieli wychowania fizycznego.

Spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego na platformie Teams, poświęcone będzie wprowadzaniem innowacji na zajęciach wychowania fizycznego w II semestrze roku szkolnego 2022/2023 oraz sposobom aktywizacji uczniów do czynnego zaangażowania w kulturę fizyczną.

Czytaj więcej!

"Konkurs wiedzy "Historia polskiego i światowego olimpizmu - edycja III - STACJONARNA - SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

Zapraszamy reprezentantów szkół ponadpodstawowych z Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego, interesujących się olimpizmem, jego historią i sukcesami polskich zawodników do wzięcia udziału w III edycji konkursu "Historia polskiego i światowego olimpizmu".
Po pandemicznej przerwie, jest to pierwsze spotkanie STACJONARNE.

Czytaj więcej!

PROLOG - Ogólnopolski konkurs „Historia polskiego i światowego olimpizmu – edycja III”

Zapraszamy nauczycieli-opiekunów, którzy zgłosili swoje szkoły do III edycji ogólnopolskiego konkursu „Historia polskiego i światowego olimpizmu” na prolog olimpijski, który odbędzie się w środę 15.02.2023 r. o godz. 17:00 na platformie MS Teams.

Czytaj więcej!

„Sport szkolny – rozwój, zmiany, innowacje” Sieci współpracy nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej

Zapraszamy na spotkanie w ramach sieci współpracy nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej, na którym planujemy omówić część 2 z cyklu warsztatów pod nazwą „Unihokej krok po kroku”.

Czytaj więcej!

Konkurs olimpijski "Historia polskiego i światowego olimpizmu - Etap stacjonarny Szkoły Ponadpodstawowe

Zapraszamy nauczycieli szkół ponadpodstawowych z Bydgoszczy i okolic, na spotkanie organizacyjne dotyczące udziału w konkursie wiedzy sportowej "Historia polskiego i światowego olimpizmu".
Spotkanie odbędzie się w formie on-line, natomiast sam konkurs w formule STACJONARNEJ.

Czytaj więcej!

Spotkanie sieci współpracy nauczycieli wychowania fizycznego - Sieć Badacza

Spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego, w ramach prac Sieci Badacza. W programie spotkania analiza wyników projektów badawczych prowadzonych w ramach sieci.

Czytaj więcej!

Świąteczne spotkanie sieci współpracy nauczycieli wychowania fizycznego

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego ze wszystkich typów szkół na ostatnie w tym roku spotkanie sieci współpracy nauczycieli wychowania fizycznego w Miejskim Ośrodku Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. W programie spotkania planujemy podsumować naszą działalność w 2022 r., omówić plany i założenia na rok 2023, podziękować za współpracę w mijającym roku i życzyć sobie wszystkiego najlepszego w nowym nadchodzącym roku 2023.

Czytaj więcej!

Sieć współpracy nauczycieli wychowania fizycznego. Ocenianie śródroczne, PZO, a akty prawne.

Sieć współpracy nauczycieli wychowania fizycznego. Ocenianie śródroczne, PZO, akty prawne.

Czytaj więcej!

Ogólnopolski konkurs "Historia polskiego i światowego olimpizmu - edycja III - rok szkolny 2022/2023

Ogólnopolski konkurs "Historia polskiego i światowego olimpizmu - edycja III - rok szkolny 2022/2023.

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego i historii oraz wszystkich innych pasjonatów sportu i ruchu olimpijskiego do podjęcia trudu przygotowania uczniów i wzięcia udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Historia polskiego i światowego olimpizmu".

Czytaj więcej!

Klub Twórczego nauczyciela wychowania fizycznego - Konkurs Olimpijski

Spotkanie nauczycieli-opiekunów zespołów zgłoszonych do konkursu Historia polskiego i światowego olimpizmu - edycja III.

Czytaj więcej!