VII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Opublikowano: 2022-10-24 16:25, Numer artykułu: 44966 , Autor: P.Załęcki

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zbliża się termin zgłaszania szkół do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Rodzinie. Rekrutacja zespołów do udziału w Olimpiadzie trawa do 28 X 2022 roku. Do tego dnia należy powołać Komisję Szkolną, której zadania są określone w Regulaminie i są w zakładce „Do pobrania” na stronie Olimpiady. Akt powołania Komisji Szkolnej oraz zgłoszenie szkoły (zał. nr 2) dostępne są na stronie http://www.uwm.edu.pl/owor/.

Termin zgłaszania szkół i zespołów - rekrutacja zespołów do udziału w Olimpiadzie trawa do dnia 28 października 2022 roku. Do tego dnia należy powołać w placówce Komisję Szkolną, której zadania są określone w Regulaminie. Akt powołania Komisji Szkolnej oraz zgłoszenie szkoły (zał. nr 2)  dostępne są na stronie http://www.uwm.edu.pl/owor/do-pobrania. Wypełniony załącznik nr 2 (Karta zgłoszenia szkoły) należy przesłać do właściwego Komitetu Okręgowego (wojewódzkiego) do dnia 4 listopada br. Wykaz Komitetów Okręgowych i ich adresy znajdują się na stronie: http://www.uwm.edu.pl/owor/komitety-okregowe-wojewodzkie.

Dla województwa kujawsko-pomorskiego powołany został Komitet Okręgowy mieszący się w Miejskim Ośrodku Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy (adres do korespondencji: ul. Jana III Sobieskiego 10, 85-060 Bydgoszcz, pawel.zalecki@moen.edu.bydgoszcz.pl).

Szczegółowe informacje o Olimpiadzie (m.in. harmonogram, cele, wymogi, regulamin, literatura itp.) dostępne są na stronie http://www.uwm.edu.pl/owor/.

Serdecznie zapraszamy!