Sieć geografów- planujemy zajęcia terenowe.

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie sieci Geografów, które odbędzie się 15 lutego na platformie Teams o godzinie 17.00 :)

Czytaj więcej!

"Antydepresyjne Przedszkole, Antydepresyjna Szkoła- Tydzień Kolorów"- część 2. Warsztaty dla nauczycieli.

Zapraszamy na część warsztatową dla nauczycieli przedszkoli i szkół zainteresowanych zorganizowaniem w swoich placówkach akcji ANTYDEPRESYJNE PRZEDSZKOLE, ANTYDEPRESYJNA SZKOŁA- TYDZIEŃ KOLORÓW.

Czytaj więcej!

Sieć Współpracy Nauczycieli Kształcenia Specjalnego

Zapraszam do udziału w spotkaniach Sieci Współpracy Nauczycieli Kształcenia Specjalnego.

Czytaj więcej!

Seminarium dla nauczycieli przedszkoli i szkół pt. "Antydepresyjne Przedszkole, Antydepresyjna Szkoła- Tydzień Kolorów"

Zapraszamy na seminarium dla nauczycieli przedszkoli i szkół pt. "Antydepresyjne Przedszkole, Antydepresyjna Szkoła- Tydzień Kolorów"

Czytaj więcej!

Spotkanie Sieci Współpracy "Zdolni i kreatywni"

Serdecznie zapraszam na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Sieci Współpracy "Zdolni i kreatywni" w formie online, które odbędzie się 21.06.2021 roku o godzinie 17.00. Na spotkaniu m.in. podsumowanie edukacji zdalnej - jej mocnych i słabych stron oraz dyskusja na temat sposobów nauczania muzyki po powrocie do edukacji stacjonarnej.

Czytaj więcej!

Spotkanie Sieci Współpracy nauczycieli przedmiotów artystycznych "Zdolni i kreatywni"

Zapraszam wszystkich zainteresowanych nauczycieli przedmiotów artystycznych na kolejne spotkanie online Sieci Współpracy "Zdolni i kreatywni", które odbędzie się 29 marca 2021 roku o godzinie 17.00 w aplikacji Teams. Osoby zainteresowane dołączeniem do kreatywnego i sympatycznego zespołu proszę o kontakt mailowy: dorota.chorobinska@edu.bydgoszcz.pl

Czytaj więcej!

Spotkanie Sieci Współpracy "Zdolni i kreatywni"

Serdecznie zapraszam nauczycieli przedmiotów artystycznych na spotkania Sieci Współpracy w II semestrze. Pierwsze spotkanie online odbędzie się 15 lutego 2021 roku o godzinie 17.00

Czytaj więcej!

Sieci współpracy

Czytaj więcej!