Dyżury online

 

 

 

Małgorzata ACALSKA, j. polski

Poniedziałek 9:30-10:15

Połączmy się!

Środa 15:15-16:45

Połączmy się!

 

   

Dorota CHOROBIŃSKA, muzyka

Środa 11:30-13:00

Połączmy się! 

 

   

Aleksandra CIESZYŃSKA, religia

   

Grzegorz DZIĘCIOŁOWSKI, wychowanie fizyczne

Środa 9:50-10:35

Połączmy się!

 

   

Marzenna DUCZMAL, kształcenie specjalne

Środa 8:15-9:45

tel. 52-322-34-71

 

   

dr Agnieszka GRZELAKOWSKA, chemia

Poniedziałek 14:15-15:00

Połączmy się!

 

   

Bożena GUZ, matematyka

Środa 9:50-10:35

Połączmy się!

Środa 14:35-15:20

Połączmy się!

 

   

Agnieszka KOŁODZIEJSKA, biologia

Środa 10:45-11:30

Połączmy się!

 

   

Paulina KONKEL, geografia

Czwartek 10:30-11:15

Piątek 9:45-10:30

tel. 52-371-13-26

 

   

Jacek KOTECKI, wychowanie fizyczne

Poniedziałek 16:30-18:45

Połączmy się!

 

   

dr Krzysztof KULTYS, wychowanie fizyczne

Poniedziałek 9:45-12:00

Połączmy się! 

 

   

Anna LANGOWSKA, historia i wiedza o społeczeństwie

 

 

   

Sławomir MACIĄG, edukacja dla bezpieczeństwa

Środa 13:00-14:30

Połączmy się!

 

 

 

 

 

Agnieszka MĄDZIELEWSKA-JAGODZIŃSKA, biologia
Wtorek 15:00-15:45

Połączmy się!

 

   

Beata MICHALIK, edukacja wczesnoszkolna

 

 

   

Anna NAKIELSKA-KOWALSKA, j. polski
Poniedziałek 8:00-9:15

Połączmy się!

Piątek 10:30-11:30

Połączmy się!

 

   

Joanna PIĘTKA-BAUMGART, matematyka

Wtorek 12:45-13:30

Połączmy się! 

Środa 9:50-13:30

Połączmy się! 

 

   

Daniel PIOTROWSKI, historia i wiedza o społeczeństwie

Czwartek 14:00-17:00

Połączmy się!

 

   

Andrzej Robert PYSZKA, informatyka

Poniedziałek 8:15-9:45 

Połączmy się!

 

   

Sylwia SOROCZYŃSKA, podstawy przedsiębiorczości

Wtorek 12:00-12:45

tel. 52-342-39-40

 

   

Katarzyna SZELIGA, wychowanie przedszkolne

 

 

   

Anna Dorota SZYMKOWIAK, informatyka

Środa 13:30-14:15

Połączmy się!
 

 

 

 

 

Krystyna TOMECKA, edukacja wczesnoszkolna

   

Katarzyna WESOŁOWSKA, plastyka

Poniedziałek 13:30-15:00

Połączmy się!