Spotkania Sieci Współpracy nauczycieli przedmiotu Muzyka

Zapraszam nauczycieli muzyki w szkole podstawowej na comiesięczne spotkania Sieci Współpracy "Zdolni i kreatywni".

Czytaj więcej!

Pierwsze spotkanie Sieci Współpracy "Zdolni i kreatywni"

Zapraszam nauczycieli przedmiotu Muzyka na pierwsze w roku szkolnym 2021/2022 spotkanie Sieci Współpracy "Zdolni i kreatywni", które odbędzie się 29. 09. 2021 roku o godzinie 17.30 w Szkole Podstawowej nr 47 w Bydgoszczy. (sala nr 12)

Czytaj więcej!

Spotkanie Sieci Współpracy "Zdolni i kreatywni"

Zapraszam nauczycieli przedmiotów artystycznych na kolejne spotkanie Sieci Współpracy w formule online, które odbędzie się 10 maja 2021 roku o godzinie 17.00.
Tematyka spotkania: Tworzenie autorskich zasobów interaktywnych- ćwiczenia praktyczne

Czytaj więcej!

Warsztaty "Elementy muzykoterapii w pracy nauczyciela"

Zapraszam nauczycieli przedmiotów artystycznych oraz nauczania wczesnoszkolnego na warsztaty "Elementy muzykoterapii w pracy nauczyciela", które odbędą się 24 listopada 2020 roku o godzinie 12.00- 13.45 w Miejskim Ośrodku Edukacji Nauczycieli w sali 58.

Czytaj więcej!

Pierwsze spotkanie Sieci Współpracy "Zdolni i kreatywni"

Od września nowe spotkania Sieci Współpracy "Zdolni i kreatywni" w nowej formule - online!

Czytaj więcej!

Sieć współpracy nauczycieli przedmiotów artystycznych- spotkanie online

Zapraszam nauczycieli muzyki i plastyki na spotkanie online, które odbędzie się 25 maja o godzinie 17.00. Proponuję spotkanie online z wykorzystaniem darmowej aplikacji. Nie trzeba się rejestrować, wystarczy przyjąć zaproszenie, które zostanie rozesłane do osób zainteresowanych. Na spotkaniu wymienimy się dobrymi praktykami i pomysłami na ciekawe i niebanalne lekcje online w przedmiocie muzyka i plastyka.

Czytaj więcej!

Muzyka, plastyka- materiały do wykorzystania w nauczaniu zdalnym

Zapraszam nauczycieli przedmiotów artystycznych do korzystania z narzędzi, aplikacji e-learningowych, platform, które są zarówno dla nauczyciela jak i ucznia kreatywne i przyjemne w obsłudze. Wszystkie z nich wykorzystuję w swojej pracy.

Czytaj więcej!