Spotkanie Sieci Współpracy "Zdolni i Kreatywni"

Serdecznie zapraszam na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Sieci Współpracy nauczycieli przedmiotów artystycznych "Zdolni i Kreatywni", które odbędzie się 29 maja 2019 o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 47 w Bydgoszczy , ul. Czartoryskiego 18, sala 12.

Po zakończeniu naszego spotkania bardzo proszę o wypełnienie ankiety.

Czytaj więcej!

Warsztaty "Elementy muzykoterapii w pracy nauczyciela"

Zapraszam nauczycieli przedmiotów artystycznych oraz nauczania wczesnoszkolnego na warsztaty "Elementy muzykoterapii w pracy nauczyciela", które odbędą się 14 maja 2019 roku o godzinie 16.00- 18.00 w Miejskim Ośrodku Edukacji Nauczycieli w sali 58.
Warsztaty poprowadzi pracownik akademicki Wydziału Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy- mgr Lidia Stróżecka. Koszt warsztatów - 15 złotych. Liczba miejsc ograniczona (do 20 osób). 'Serdecznie zapraszam!

Czytaj więcej!

Warsztaty "Programy własne z przedmiotu Muzyka i Plastyka"

Zapraszam na kolejny warsztat w ramach Sieci Współpracy Nauczycieli Przedmiotów Artystycznych " Zdolni i Kreatywni" pt. Programy własne z przedmiotu Muzyka i Plastyka. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2019 roku (środa) o godzinie 18.00- 19.30 w Szkole Podstawowej 47 w Bydgoszczy, na ulicy Czartoryskiego 18, sala 12.

Czytaj więcej!

Wiosna w muzyce i plastyce

Zapraszam na kolejne spotkanie Sieci Współpracy nauczycieli przedmiotów artystycznych "Zdolni i kreatywni", które odbędzie się 27 marca 2019 roku o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy (sala nr 12)

Czytaj więcej!

Wymiana międzynarodowa-jak z debiutanta stać się doświadczonym praktykiem?

Zapraszam na kolejne spotkanie w ramach Sieci Współpracy Nauczycieli Przedmiotów Artystycznych "Zdolni i Kreatywni".

Czytaj więcej!