Dzień dziecka w Kinie Jeremi

Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej!

Maj w Kinie Jeremi

Zapraszamy!

Czytaj więcej!

Kwiecień w Kinie Jeremi

Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej!

DOBRE KINO Z DAWKĄ WIEDZY

Zapraszamy do Kina Helios.

Czytaj więcej!

Marzec w Kinie Jeremi

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej!

Edukacja z filmem w tle w Kinie Helios

Film jest wyjątkowym tekstem kultury współczesnej, który może stanowić atrakcyjne narzędzie realizacji podstawy programowej i być inspiracją do omawiania z uczniami kwestii wychowawczych.
Wraz z Kinem Helios zapraszamy do korzystania z filmu, jako pomocy dydaktycznej.
Szczegóły w załączeniu.

Czytaj więcej!

FILMOWY PORTRET ARTYSTY - Kino Jeremi zaprasza

Kino Jeremi zaprasza w czwartek 8 listopada 2018 r. o godz. 19:00 na kolejny seans w ramach grantu oświatowego FILMOWY PORTRET ARTYSTY. Tym razem zaprezentowany zostanie film biograficzny pt. Obietnica poranka opowiadający o jednym z najbardziej znanych pisarzy XX wieku polskiego pochodzenia – Romainie Garym.WSTĘP WOLNY

Przed seansem (o godz. 19:00) odbędzie się pokaz teledysku w reżyserii prof. Zbigniewa Mikołejko pt. Mistrz i róża/ Twardowski w Bydgoszczyzrealizowanego w ramachprojektu Urzędu Miasta Bydgoszczy „Bydgoszcz Kręci” przez Fundację Czarny Karzeł.
Teledysk łączy nowe formy artystycznej ekspresji z elementami tradycyjnej legendy. Zobaczyć w nim można wielu, nie tylko bydgoskich artystów, min. Bisza (diabeł), Czesława Mozila (śpiewak), Krystynę Nowak (Róża), Grzegorza Pleszyńskiego (Twardowski).

Czytaj więcej!

Kino Jeremi w listopadzie

Czytaj więcej!

Kino Jeremi zaprasza - październik

Czytaj więcej!